serek.c2 napisał(a):

|
e tam z ręką w nocniku, farmazony Pan pleciesz - pozyskaliśmy kapitał dla spółki. A potem reinwestycje, reinwestycje i jeszcze raz reinwestycje!
|
No tak. Czyli kolejnych piłkarzy, którzy zapytani o wymagania płacowe powiedzą "Alemao".
Ja tylko z ciekawością czekam, jak Basałaj wytłumaczy kibicom odejście obu stoperów. Bo Chorwat przychodzi w miejsce Głowackiego, chyba że ma brata bliźniaka o którym nie wiemy.
Nawet zakładając, że klasa sportowa Bunozy jest porównywalna z Marcelo i Głowackim, to bilans na pozycji stopera równa się obecnie -1.
PS. Maci0s, z całym szacunkiem - nie pisz bzdur. Podstawowy obrońca Santosu, z doświadczeniem w grze w Copa Libertadores - to wystarczające poręczenie. Byłem w ciężkim szoku, jak Wisła pozyskała Marcelo. Do solidnych brazylijskich klubów nikt nie trafia z przypadku, konkurencja tam jest przeogromna. A z ligi brazylijskiej młodzi piłkarze z każdej pozycji odchodzą do solidnych europejskich klubów. Teraz, jak odchodzi Marcelo mam ciągle nadzieję że uda się nam stamtąd wyłuskać kolejną perełkę.