Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11610
Stary 04.07.2010, 16:55
Sami napisał(a):Wyświetl post
La Furia Dell' Est, czym spowodowany jest poślizg w układaniu krzesełek? Z tego co pamiętam mówiłeś, że zostaną ułożone do 27.06. Z góry dzięki za odpowiedź.
Czytając posty w tym wątku sam znajdziesz odpowiedź.
Chaos i burdel, co rusz zmiana koncepcji-dość powiedzieć że do dziś nie wiadomo oficjalnie i na 100% gdzie będzie sektor specjalny dla gości czy też jaki wzór ma być na trybunach A i B........OT.Jestem teraz na urlopie więc nie jestem na stadionie,i nie mam najświeższych informacji-ale słyszałem że białe i czerwone krzesełka już są na R22 i przyszłym tygodniu powinien być widoczny postęp prac.Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując