Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27774
Stary 04.07.2010, 15:37
skeba napisał(a):Wyświetl post
Przeszłość pokazała, ze siano z Marcelo pojdzie na zachcianki Cupiala. To jest oszolom, ktory nie ma pojecia o funkcjonowaniu klubu. Sprzedaje najlepszych zawodnikow, sciagajac anonimowych ludzi.
Glowacki + Marcelo = 4 miliony euro
Szrot = 1 milion euro

3 milionki pojda do kieszeni niestety Cupiałka. Nie placz pozniej, jak Wisla odpadnie w I rundzie...
No to lec do Cupiala wykup Wisle, potem wpakuj 100 baniek i rob tranzfery dla 13 letnich pokemonow ktorzy o realnym swiecie wiedza tylko ze istnieje.
Zamiast sie cieszyc ze klub zarobi kupe kasy to placzesz jak dziecko ktoremu wzieto lizaka, tak klub zablokuje transferkopacz strzeli focha i po dobrym zawodniku.

Legi dalali za Rogera wielka kase to sie im malo wydawalo a jak sie skonczylo wszyscy wiedza( no moze po za takimi jak Ty).

Z niwolnika nie ma zawodnika, a Ty myslisz ze Marcelo dla czego sie zgodzil u nas grac? nie zastanawiales sie nad tym pewnie nigdy bo i po co, na pewno mial obiecanie ze jak sie pojawi bardzo dobra oferta dla niego i klubu to nie beda mu robic problemow.

Mi tez szkoda ze Marcel odchodzi ale to bylo do przewidzenia nie w tym to w nastepnym okienku.
,
Odpowiedz cytując