Cytat:
|
mam nadzieje że pieniądze z transferu Marcelo zostaną przeznaczone na bardzo konkretne wzmocnienia (Sobiech+Sadlok+Agustin)
|
Przeszłość pokazała, ze siano z Marcelo pojdzie na zachcianki Cupiala. To jest oszolom, ktory nie ma pojecia o funkcjonowaniu klubu. Sprzedaje najlepszych zawodnikow, sciagajac anonimowych ludzi.
Glowacki + Marcelo = 4 miliony euro
Szrot = 1 milion euro
3 milionki pojda do kieszeni niestety Cupiałka. Nie placz pozniej, jak Wisla odpadnie w I rundzie...