AMF napisał(a):

|
wracając z uczelni przejeżdżałem koło stadionu, niedziela, myślę sobie terminy ich gonią to coś tam może będą dłubać. i co? żywego ducha na budowie... natomiast na dachu trybuny od ul Focha po gorszej stronie błoń naliczyłem 12 robotników....
|
Nawet soboty odpuszczaja a ty liczyłeś na profesjonalne podejście firmy do swojej pracy, jak Majchrowski przez swoich przydupasów nie naciska by dotrzymywali terminów .
Dla wielu na tym forum ważnyn problemem jest kolor krzesełek i utworzenie odpowiedniego napisu a to że czekamy na stadion który bez problemów mozna postawic w 2 lata( w tym wypadku starsi kibice i sympatycy mają ten okres wydłużony ok 20 lat!) tylko przez nieudolne i niedbałe zarządzanie miejskimi pieniędzmi wydłużyli czas budowy co najmniej 5 lat, to nikim nie wstrząsa .