maci0s napisał(a):

Jak Zbymak i ja mieliśmy klęskę transferową zapowiadając ofensywę Wisły to jak nazwać te Twoje wypowiedzi typu "nikogo nie będzie, tylko się osłabiamy, nie będzie żadnych transferów" ?
ć
|
Proszę wskazac post gdzie tak napisałem odnośnie tego okienka.