Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27707
Stary 04.07.2010, 13:19
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Jak Zbymak i ja mieliśmy klęskę transferową zapowiadając ofensywę Wisły to jak nazwać te Twoje wypowiedzi typu "nikogo nie będzie, tylko się osłabiamy, nie będzie żadnych transferów" ?
ć
Proszę wskazac post gdzie tak napisałem odnośnie tego okienka.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując