Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
AMF
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
11604
04.07.2010, 11:56
wracając z uczelni przejeżdżałem koło stadionu, niedziela, myślę sobie terminy ich gonią to coś tam może będą dłubać. i co? żywego ducha na budowie... natomiast na dachu trybuny od ul Focha po gorszej stronie błoń naliczyłem 12 robotników....
AMF
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AMF
Znajdź inne posty napisane przez AMF