rw88 napisał(a):

Koncepcja świetna i tego się nie da ukryć. Ale też taki Bunoza powinien mieć swojego Głowackiego, przy którym mógłby się ograć i tu jest pies pogrzebany, ten błąd zarządu...
|
Koncepcja świetna pod warunkiem oczywiście że faktycznie byli Oni poważnie brani przez Partizan czy Dinamo, podobnie można by zrobić w Czechach
tylko do tego to trzeba mieć swojego człowieka w danym kraju i nie potrzeba całej siatki skautów tylko po jednym konkretnym skaucie w 2-3 krajach gdzie jest mnóstwo talentów