Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27606
Stary 04.07.2010, 10:58
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Bunoza to dla Ciebie dobry zakup? Jesli tak to mozesz liczyc na podobny...
Nie, Bunoza to nie jest dobry zakup w kontekście pierwszego składu drużyny walczącej o coś. To dobry zakup na przyszłość.

Dodajmy do tego, że ci wszyscy młodzi których kupujemy na razie mają jedną cechę współną - JEDEN dobry sezon. A to oznacza, że są kompletnym totolotkiem.

Przypomnijmy może sytuację Lecha sprzed kilkunastu miesięcy - sprowadzili takich samych trzech młodych graczy - Jasmin Burić, Haris Handzić i Gordan Golik. Burić się sprawdził, ale pozostałych dwóch już w Poznaniu nie ma. Tak samo będzie w Wiśle - jeden na trzech się sprawdzi.

Różnica jest tylko taka, że u nas ta trójka (Jovanić, Bunoza, Cikos) ma być podstawowymi graczami. Zwiastuje to mroczne czasy.
Odpowiedz cytując