Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27601
Stary 04.07.2010, 10:56
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Bunoza to dla Ciebie dobry zakup? Jesli tak to mozesz liczyc na podobny...

Bez paniki panowie, zaczęło sie odmładzanie Wisły, a do tego jest potrzebna niestety kasa...
Maci0s właśnie zasiałeś panikę, w tym momencie, dokładnie w tym momencie! Bo szczerze mówiąc mało kogo obchodzi czy chłop ma 23 lata czy 27 ale teraz potrzeba nam DOŚWIADCZONEGO STOPERA! Jak kupią kolejną młodą niewiadomą jak Bunoza to się chłopaki spalą mentalnie szybciej niż niektóre znicze na cmentarzu! Presja kibiców, presja mediów, a przede wszystkim, wysokie wymagania jako zastępców dwóch najlepszych obrońców w lidze zrobią im z nóg galaretę! Jeżeli nawet przyjdzie ten jakiś zdolny młodzik, jeżeli nawet... to jeśli ten młodzik nie będzie miał doświadczenia w pucharach to za przeproszeniem i tak ch**a nam z niego
Odpowiedz cytując