Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
Od: 02.2006
Offline
#
27585
04.07.2010, 10:47
To już wiadomo dlaczego Sadlok nie wsiadł do samolotu
barteqTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barteqTS
Znajdź inne posty napisane przez barteqTS