Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
27561
04.07.2010, 10:35
Fatalnie... Mam nadzieje że w jego miejsce sprowadzimy jakiegoś BARDZO DOBREGO zawodnika, w końcu ponad 2 mln euro mamy mieć z tego transferu... Za tyle pieniędzy spokojnie można kupić klasowego obrońce.
ABG
ABG
ABG
Virusman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Virusman
Znajdź inne posty napisane przez Virusman