Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27561
Stary 04.07.2010, 10:35
Fatalnie... Mam nadzieje że w jego miejsce sprowadzimy jakiegoś BARDZO DOBREGO zawodnika, w końcu ponad 2 mln euro mamy mieć z tego transferu... Za tyle pieniędzy spokojnie można kupić klasowego obrońce.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując