Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27513
Stary 04.07.2010, 01:27
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Jego jedynym mankamentem jest to ze takich pilkarzy jak on w Holandii jest na peczki. Dodatkowo ja rozumiem ze pilkarz moze grywac na srodku obrony, defensywnym pomocniku czy ktorej stronie obrony, ale na litosc boska nie na kazdej pozycji w linii srodkowej. Takiej zapchajdziury nigdy nie widzialem. Co nie znaczy ze nie moge sie mylic i nie moze sie okazac ze to bedzie najlepszy transfer do Wisly tego lata.

P.S. Cos mi sie widzi ze moze on byc nastepca Sobola w naszym klubie.
Byl jeden taki ziomus u nas kiedys w klubie ktory chyba tylko na bramce nie wystapil. Hmmmm jak on mial na imie, poczekaj........a juz wiem Szymkowiak.
Odpowiedz cytując