Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27505
Stary 03.07.2010, 23:07
Jego jedynym mankamentem jest to ze takich pilkarzy jak on w Holandii jest na peczki. Dodatkowo ja rozumiem ze pilkarz moze grywac na srodku obrony, defensywnym pomocniku czy ktorej stronie obrony, ale na litosc boska nie na kazdej pozycji w linii srodkowej. Takiej zapchajdziury nigdy nie widzialem. Co nie znaczy ze nie moge sie mylic i nie moze sie okazac ze to bedzie najlepszy transfer do Wisly tego lata.

P.S. Cos mi sie widzi ze moze on byc nastepca Sobola w naszym klubie.
Odpowiedz cytując