AS82 napisał(a):

|
Jesli Hiszpania dzis wygra ,to półfinał Niemcy-Hiszpania bedzie przedwczesnym finałem ,bo Holandia gra antyfutbol
|
Nie pisz takich rzeczy o Holandii , zaraz fanboye Cię zjedzą.

Wymieńcie mi chociaż jeden mecz na tych mistrzostwach w którym Holendrzy nie grali antyfutbolu.