iq1000 napisał(a):

Niczym Paul Scholes
Na filmiku prezentuje się całkiem nieźle. A nawet bym powiedział Bardzo dobrze. Ale to tylko YT.
Na pewno warto go sprawdzić. Ma świetne warunki fizyczne a przy tym dobrą technikę. Zobaczymy.
iq1000 napisał(a):

|
Może i miejscami wygląda przyzwoicie. Większość piłkarzy może wstawić sobie taki "the best" na youtube. Problem polega na tym, że mieliśmy już nie testować szrotu z youtube.
|
Litości...
Messi, Ronaldo, Adriano...ten "szrot" to dopiero ma filmików na YT.
