Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
Od: 08.2006
Offline
#
27391
03.07.2010, 11:55
iq1000
napisał(a):
Litości...
Testujemy zawodnika z youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=zvCGd-45wd0
Ale na tym i drugim filmiku z Youtuba wygląda On co najmniej przyzwoicie
dzamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzamp
Znajdź inne posty napisane przez dzamp