Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
27349
02.07.2010, 21:30
MaThEuS
napisał(a):
Wie moze ktos z Was do kiedy ważny kontrakt z Petrzałką ma ten Cikos?
Jak po tej stronie widac to do czerwca tego roku
http://www.worldfootball.net/spieler_profil/erik-cikos/
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423