Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny
Offline
#
27343
02.07.2010, 20:51
Wie moze ktos z Was do kiedy ważny kontrakt z Petrzałką ma ten Cikos?Ile ewentualnie musiałaby Wisął za rok za niego zapłacić by go wykupić?
nie chciałebym aby było to co z Alvarezem, znaczy że grajek dobry a uciekł;/
MaThEuS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaThEuS
Znajdź inne posty napisane przez MaThEuS