Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27343
Stary 02.07.2010, 20:51
Wie moze ktos z Was do kiedy ważny kontrakt z Petrzałką ma ten Cikos?Ile ewentualnie musiałaby Wisął za rok za niego zapłacić by go wykupić?
nie chciałebym aby było to co z Alvarezem, znaczy że grajek dobry a uciekł;/
Odpowiedz cytując