Chymn no z tego co ja pamiętam to tam zima im dała po du**e. W co ona ma się niby zakorzeniać ona już jest częściowo zakorzeniona a po za tym nie rozumiem trochę o co ci chodzi, jak piłkarze będą biegać to ona już się nie zakorzenia czy co bo nie rozumiem za bardzo