alkoholik napisał(a):

|
Trawe to niech sobie nawet położą dzień przed meczem, trzeba sobie przypomniec co się stało w Poznaniu gdzie musieli murawe po miesiącu zmieniac. Niech lepiej się spieszą z wykończeniem C żeby tam się dało wejśc, ciekwi mnie co w końcu tym zapleczem D no i jak rozwiążą problem oświetlenia
|
CO ty piszesz

W Pozaniu własnie murawa sie nie zakorzeniła i taki był efekt, wiec co by było gdyby murawe położyli dzien przed meczem
