South napisał(a):

fajnie ,ale co z tego że tobie się nie podoba ?
wzór wybrany klepnięty prawie skończony na trybunie,dla mnie temat zamknięty
|
Nic z tego ! Ja w przeciwieństwie do was nie próbuje przebudowywać stadionu po swojemu tylko wyrażam swoją opinie ....i tyle . Nie obrażam się , nie szukam winnych , nie złorzeczę wszystkim na około . Wolałbym inny wzór ale z tai też się pogodzę bo ciszę się że w koncu po tylu latach będziemy mieć stadion z prawdziwego zdarzenia .