Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11452
Stary 01.07.2010, 22:40
South napisał(a):Wyświetl post
fajnie ,ale co z tego że tobie się nie podoba ?

wzór wybrany klepnięty prawie skończony na trybunie,dla mnie temat zamknięty
Nic z tego ! Ja w przeciwieństwie do was nie próbuje przebudowywać stadionu po swojemu tylko wyrażam swoją opinie ....i tyle . Nie obrażam się , nie szukam winnych , nie złorzeczę wszystkim na około . Wolałbym inny wzór ale z tai też się pogodzę bo ciszę się że w koncu po tylu latach będziemy mieć stadion z prawdziwego zdarzenia .
Odpowiedz cytując