maci0s napisał(a):
Kiedy Alvarez zagrał w reprezentacji ostatnio?
Zagrał w rep. Urugwaju, a to się liczy Cikos nie zagrał w przeciętnej rep. a Pablo w kraju Forlana,Luisa Suareza. Alvarez jeżeli byłby Polakiem to też pewnie grałby w "11" naszego kraju. Ale jest Urugwajczykiem a tam grają warci po ok. 5mln euro warci obrońcy
|
maci0s napisał(a):
|
Nie stać nas na Vincenta Kompany, Waletera Samuela czy nawet Rafeala Da Silvę z Manchesteru...
|
No to czemu nie szkolimy swoich zawodników ? Juniorzy grają w przeciętnej lidze Małopolskiej, dostają z przeciętniakami ze wsi, grają na łąkach a nie boiskach, grają przypadkowi gracze, to ma być szkolenie ? W rep. kraju gra najwyżej 1-2 zawodników wielokrotnego mistrza kraju Wisły Kraków S.A. Jeżeli już mamy jakieś talenty, chociaż ich tak naprawdę nie mamy to i tak im szans nie dajemy. Może ktoś znowu mnie wyśmieje, że przedstawiam Legię ale tam jest dużo ciekawych zawodników z młodych drużyn Legii lub ściąganych za młodu: Borysiuk, Rybus, Grosicki, Janczyk, Fabiański, Lewandowski, Korzym ... itp. a u nas jeden Błaszczykowski ;] no może jeszcze Małecki. U nas jest niestety strasznie słabo z tymi utalentowanymi graczami ;/ Mamy Burlige, który i tak jest przeciętniakiem a sciągać mamy jakiegoś przeciętniaka ze Słowacji ? Już lepiej nie kupować i dać szansę młodym graczom z ME niż kupować takich przeciętniaków, którzy nie sądzę, iż wyrosną na Hamsików itp. Lepiej dać szansę młodym, niż zabierać miejsce przez przeciętnych obcokrajowców...już lepiej pozyskać z rep U-19 która ogrywa Słowaków np. Jakuba Czerwińskiego