Wyświetl pojedynczy post
zuko1234
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#863
Stary 01.07.2010, 20:19
BigosBrW napisał(a):Wyświetl post
DO ZSŁ na kierunek technik telekomunikacji ktoś sie dostał
Ja sie dostałem do Informatyka widzę że będziemy razem do szkoły chodzili
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując