Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
zuko1234
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
863
01.07.2010, 20:19
BigosBrW
napisał(a):
DO ZSŁ na kierunek technik telekomunikacji ktoś sie dostał
Ja sie dostałem do Informatyka widzę że będziemy razem do szkoły chodzili
WISŁA KRAKÓW
zuko1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuko1234
Znajdź inne posty napisane przez zuko1234