KacpiTSW napisał(a):

I wcale nie byłbym taki pewny, że liga słowacka jest gorsza od naszej.
|
No pewnie, nasza jest polska, więc jest na pewno najgorsza. Poczucie humoru godne podziwu.
Nie rozumiem tej mody plucia na polską piłkę jak się da, gdzie się da, z sensem, czy bez najmniejszego pokrycia. Mocna nie jest, owszem, trudno zaprzeczyć, więc głośna krytyka jest potrzebna, ale ta hiperbolizacja w drugą stronę jest z deka żałosna i tylko świadczy o nas jako o narodzie zakompleksiałym, krytykującym wszystko i wszędzie, z tym że bez chłodnego spojrzenia na sprawę. Ja nie rozumiem co w tym śmiesznego, że ktoś zarzuci żartem w stylu "przecież nasza liga jest słabsza niż macedońska (+ lol, rotfl czy co tam jeszcze)", no ale skoro nasza internetowa młodzieży takie coś preferuje, proszę bardzo, wolność słowa w końcu.
KacpiTSW napisał(a):

Skoro ostatnio liga albańska było notowane wyżej od nas.
|
Że tak się zapytam - gdzie?