Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26922
Stary 01.07.2010, 14:44
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
I wcale nie byłbym taki pewny, że liga słowacka jest gorsza od naszej.
No pewnie, nasza jest polska, więc jest na pewno najgorsza. Poczucie humoru godne podziwu.

Nie rozumiem tej mody plucia na polską piłkę jak się da, gdzie się da, z sensem, czy bez najmniejszego pokrycia. Mocna nie jest, owszem, trudno zaprzeczyć, więc głośna krytyka jest potrzebna, ale ta hiperbolizacja w drugą stronę jest z deka żałosna i tylko świadczy o nas jako o narodzie zakompleksiałym, krytykującym wszystko i wszędzie, z tym że bez chłodnego spojrzenia na sprawę. Ja nie rozumiem co w tym śmiesznego, że ktoś zarzuci żartem w stylu "przecież nasza liga jest słabsza niż macedońska (+ lol, rotfl czy co tam jeszcze)", no ale skoro nasza internetowa młodzieży takie coś preferuje, proszę bardzo, wolność słowa w końcu.

KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Skoro ostatnio liga albańska było notowane wyżej od nas.
Że tak się zapytam - gdzie?
Odpowiedz cytując