A to dobra

Nie znam akurat realiów ligii słowackiej oprócz tego, że jest słabsza od naszej więc jeżeli w jakiś sposób przekonałeś mnie o klasie sportowej klubu (poza tym przypominam sobie niejasno że tam były jakieś jaja w tym klubie z czymś) to już nie bredzę od rzeczy
