Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26906
Stary 01.07.2010, 14:32
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Jak tak czytam Wasze wywody, to mi się gorzej robi...

Przecież Artmedia jeszcze parę lat temu w fazie grupowej LM. Poziom sportowy mieli dość wysoki, więc raczej złego zawodnika by nie ściągali. Czemu spadli? To już temat na inną rozmowę.

Ten obrońca wydaje się być perspektywiczny. Ma dopiero 22 lata.

Okienko rozpoczęte - miejmy nadzieję, że i transfery Mamy już trzech
A to dobra Nie znam akurat realiów ligii słowackiej oprócz tego, że jest słabsza od naszej więc jeżeli w jakiś sposób przekonałeś mnie o klasie sportowej klubu (poza tym przypominam sobie niejasno że tam były jakieś jaja w tym klubie z czymś) to już nie bredzę od rzeczy
Odpowiedz cytując