Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26893
Stary 01.07.2010, 14:21
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
Ok. Wszystko jest na oczach świadków. Tylko kiedy będzie rozstrzygnięcie zakładu ? Pablo84 jestem po Twojej stronie i przychylam się do Twojego zdania. Chociaż z drugiej strony zobaczyć jak nawrzucałeś moderatorom i adminom, bezcenne. Hehe. A tak na poważnie, to ciekaw jestem jaki jest ten 22-letni obrońca, który przechodzi testy medyczne. Wzmacniajmy się, wzmacniajmy- co by kolektyw był.
Hmm grajek co spadł z ligi słowackiej... Z drugiej strony Onyszkę czy Glika witalibyśmy w Wiśle z otwartymi rękami...
Myślę, że cały sezon 2010/2011 - wszystkie rozgrywki w sumie. A jakby np. w zimie odszedł Paweł to tylko ten okres w którym obaj bedą grać w Wiśle. Hmm co mi z tego, że Pablo nawrzuca modom? Mnie się nie chce wrzucać modom jak przegram
Odpowiedz cytując