Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26838
Stary 01.07.2010, 10:28
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Niestety ale w tym okienku zapłacimy za bałagan, który przez ostatni czas był w klubie.
Widać, że planu wzmocnień zbytnio nie ma żadnego bo i nie miał go kto ułożyć.
Gdzieś tam Kapka po Bałkanach jeździł, znalazł bramkarza, miejmy nadzieję że się sprawdzi.
Kasperczak nie może się wtrącać do transferów (słusznie) ale jak widać mięta do murzynków mu pozostała.
Prawdopodobnie Makinwa był jedynym zaplanowanym celem jeśli idzie o atak, bo sprawa z Żurawskim wyniknęła raczej nagle. Dlatego ten Etame pewnie zostanie w klubie.
Stadion w całości będzie oddany praktycznie dopiero na kolejną rundę, więc w tym momencie wielkiego ciśnienia na sprzedaż karnetów nie ma. A co za tym idzie głośnych transferów raczej nie ma co się spodziewać.
Dodatkowo przy braku kasy Wisła będzie stosować politykę wyczekiwania na okazje, także być może pod koniec sierpnia i okienka ktoś się trafi.
Mam nadzieję że przez te pół roku powstanie jakaś lista i plan konkretnych wzmocnień, do których dojdzie w zimie.
Wtedy klub będzie się musiał sprężyć żeby te zakładane przez Basałaja 20 kilka tysięcy na każdy mecz przychodziło
Do tego czasu możemy już dawno mieć po pucharach, a co za tym idzie po kasie...niewierze w to żeby klub piłkarski nie potrafił zrobić 5 transferów. Tak naprawdę potrzebni są jeszcze dwaj obrońcy i pomocnik. Więc 3 transfery. Czy to jest aż tak dużo W zimie sprowadzić jakiś 2 napastników, ale trzeba zacząć już działać...nie czekać cały rok ...jak Żurawski się nie sprawdzi to co będzie...Svitilica, Beto, Christov czy to nie jest przyklad z którego należy wyciągnąć wnioski
Odpowiedz cytując