Wyświetl pojedynczy post
klubus
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26822
Stary 01.07.2010, 09:39
Krystian168 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Milinković jest zaklepany, to dla mnie jest głupotą, to czekanie na inne transfery, żeby zrobić konferencję. Przez konferencję miałby tracić treningi z drużyną ?
zgadzam się jeżeli byłby podpisany zapewne byłby komunikat na oficjalnej i pojachałby na zgrupowanie, a konferencję zrobiliby po powrocie ze zgrupowania.
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując