Krystian168 napisał(a):

|
Jeżeli Milinković jest zaklepany, to dla mnie jest głupotą, to czekanie na inne transfery, żeby zrobić konferencję. Przez konferencję miałby tracić treningi z drużyną ?
|
zgadzam się jeżeli byłby podpisany zapewne byłby komunikat na oficjalnej i pojachałby na zgrupowanie, a konferencję zrobiliby po powrocie ze zgrupowania.