Robbie92 napisał(a):

|
Wydaje mi sie ze Milinkovic juz jest zaklepany teraz tylko niech Braz wypali i zrobia konferencje (moze jutro).
|
Jeżeli Milinković jest zaklepany, to dla mnie jest głupotą, to czekanie na inne transfery, żeby zrobić konferencję. Przez konferencję miałby tracić treningi z drużyną ?