Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6598
Stary 30.06.2010, 21:56
czera84 napisał(a):Wyświetl post
Wiem.Ja jestem cierpliwy,ale już sporo czekamy i trudno jest być w niczym niepoinformowanym.Ja myślę i tak,że nawet jakbyśmy zrobili transfery w przyszłym tygodniu to i tak nie będzie źle bo z Szawle powinni wygrać bez zgrania a potem będzie czasChociaż im więcej czasu tym lepiej dla drużyny.
Ps.Ale mam nadzieję,że w tym tygodniu poznamy co najmniej 2-3 zawodników.
A to prawda,że dzisiaj my nikogo nie podpisali bo była "zabawa" naszego zarządu
no na bank

maci0s napisał(a):Wyświetl post

Na zdrowy rozum to weźcie! Kiedy ostatnio kupiliśmy gościa za 500 tys Euro i potem jeszcze chcieliśmy kupić kolejnych 3-4 ?
Dawniej to 500 tys E musiało starczyć na cały sezon...
a to odwolanie sie do zdrowego rozumu oznacza, ze to sciema z kupnem kolejnych, czy ze tym razem bedzie inaczej
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując