andrzej napisał(a):


Mam nadzieje, że murawa dociągnięta będzie do te żwirowej drogi. Linia boczna wydaje mi się, że powinna być w miejscu tego rozkopanego rowu z rurami.
|
jesli tak by to wygladalo to chyba nie wysrodkowali murawy.. bo takiej odleglosci nie ma od A/B do tego rowu.. przynajmniej takie mozna odniesc wrazenie patrzac na kam