Jagul napisał(a):

Martinho nie rozumiem co miała oznaczać twoja wypowiedź. My z karnetami takiej liczby też nie osiągniemy, a jak to się stanie to dam na msze w mojej parafii. Ja po prostu patrze na to z perspektywy zwykłego kibica. Widzi transfery, wyda kase na bilet/karnet. Nie widzi- stwierdzi, po co mam wydawać kase Może z tym wypełnieniem stadionu mnie poniosło ale takie transfery na pewno wpłyna na zwiekszenie frekwencji
edit. cinekw była mowa, że Lazio tnie koszty i chce się go pozbyć.
|
Że się chcą pozbyć to chyba każdy wie, skoro Lazio nie chce pieniędzy za wypożyczenie. Chcą ciąć koszty ale nie oddadza takiego zawodnika za darmo bo liczą że sie odbuduje i potem mogą coś na nim zarobić..
@Przemoo - opcja pierwokupu byłaby dobra, tyle tylko że Lazio pewnie zechce za niego powyżej 1mln ojro
