Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26734
Stary 29.06.2010, 17:21
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Martinho nie rozumiem co miała oznaczać twoja wypowiedź. My z karnetami takiej liczby też nie osiągniemy, a jak to się stanie to dam na msze w mojej parafii. Ja po prostu patrze na to z perspektywy zwykłego kibica. Widzi transfery, wyda kase na bilet/karnet. Nie widzi- stwierdzi, po co mam wydawać kase Może z tym wypełnieniem stadionu mnie poniosło ale takie transfery na pewno wpłyna na zwiekszenie frekwencji

edit. cinekw była mowa, że Lazio tnie koszty i chce się go pozbyć.
Że się chcą pozbyć to chyba każdy wie, skoro Lazio nie chce pieniędzy za wypożyczenie. Chcą ciąć koszty ale nie oddadza takiego zawodnika za darmo bo liczą że sie odbuduje i potem mogą coś na nim zarobić..

@Przemoo - opcja pierwokupu byłaby dobra, tyle tylko że Lazio pewnie zechce za niego powyżej 1mln ojro
Odpowiedz cytując