Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
andrzej
Member
Od: 05.2010
Offline
#
11289
29.06.2010, 17:12
Kordel
napisał(a):
Jaka będzie odległość murawy od fosy?
Mam nadzieje, że murawa dociągnięta będzie do te żwirowej drogi. Linia boczna wydaje mi się, że powinna być w miejscu tego rozkopanego rowu z rurami.
andrzej
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrzej
Znajdź inne posty napisane przez andrzej