Syn Kangura z 1984 napisał(a):

|
Nie byłbym taki pewny tej kasy z Uche. Nie wiem jak do tego zapisu o 30% ma się to że Uche podpisał już z Almerią nowy kontrakt (rok, czy tam pół roku temu). Hiszpanie pewnie będą się upierać żeby nam nic nie dawać.
|
Co do rzeczy ma nowy kontrakt ? Suma ktora dostanie Wisla byla zapisana 'podczas odejscia' Uche (czyli kasa + umowa ze dostaje %), a nie podczas podpisywania przez niego kontraktu z Almeria. W drugim przypadku byloby to za proste, bo pilkarz po odejsciu na drugi dzien moglby podpisac drugi kontrakt i klub ominalby ten zapis. To za proste byloby.
Poza tym, umowa jest zawarta miedzy Wisla i Almeria, wiec kontrakt Uche, Uche czy jakies managery nie maja tutaj nic do gadania