Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26687
Stary 29.06.2010, 14:58
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Nie byłbym taki pewny tej kasy z Uche. Nie wiem jak do tego zapisu o 30% ma się to że Uche podpisał już z Almerią nowy kontrakt (rok, czy tam pół roku temu). Hiszpanie pewnie będą się upierać żeby nam nic nie dawać.
Domyslam sie, ze tam jest wpisana data trasferu.Inaczej nigdy by zaden klub nie dostal kasy z tego paragrafu. Kazdy klub przed sprzedaza swojego zawodnika podpisalbym z nim nowy kontrakt(nawet na takich samych zasadach)
Odpowiedz cytując