Syn Kangura z 1984 napisał(a):

|
Nie byłbym taki pewny tej kasy z Uche. Nie wiem jak do tego zapisu o 30% ma się to że Uche podpisał już z Almerią nowy kontrakt (rok, czy tam pół roku temu). Hiszpanie pewnie będą się upierać żeby nam nic nie dawać.
|
Domyslam sie, ze tam jest wpisana data trasferu.Inaczej nigdy by zaden klub nie dostal kasy z tego paragrafu. Kazdy klub przed sprzedaza swojego zawodnika podpisalbym z nim nowy kontrakt(nawet na takich samych zasadach)