Snow napisał(a):

|
Jeżeli faktycznie trafi się nam kilka transferów w najbliższych dniach, bez sensem jest dla mnie robienie kolejnych konferencji prasowych. Ogłosić na oficjalnej, zapakować w samolot i zrobić jedną większą i sensowniejszą konferencję po powrocie z Niemiec.
|
doookładnie i tak zapewne będzie
