Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26647
Stary 29.06.2010, 11:58
Snow napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli faktycznie trafi się nam kilka transferów w najbliższych dniach, bez sensem jest dla mnie robienie kolejnych konferencji prasowych. Ogłosić na oficjalnej, zapakować w samolot i zrobić jedną większą i sensowniejszą konferencję po powrocie z Niemiec.
doookładnie i tak zapewne będzie
Odpowiedz cytując