Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26591
Stary 29.06.2010, 08:47
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Czy podczas wszechobecnego zachwytu nad jakims tam Milinkovicem moze ktos mi przypomni jak nazywal sie gosc z Zyliny (tez jakis tam wymiatacz) ktory juz prawie byl nasz w zeszlym roku ale skonczylismy z Kirmem prosze tez o info gdzie gosc teraz kopie oraz z jakim efektem?
Vla coś tam vić chyba ?
Odpowiedz cytując