Wasiu napisał(a):

http://www.brila-fm.net/index.php?op...825&catid=3825
Zeby zluzowac troche zbymaka, macie tutaj tekst o Makinwie. Co prawda sprzed 2 dni i wiele nowego nie ma to jednak mozna angielski podszlifowac .
Orientuje sie ktos moze ile placa w Grecji, w takie Larissie np? Kryzys porzadnie na zarobki pilkarzy wplynal czy raczej przeszedl niezauwazalny ?
|
Żuraw w Larissie zarabiał koło 600 k E za sezon gry
więc z przebiciem Wisły kłopotów nie będą mieli
Pytanie na ile mają taka ofertę a na ile to jest gra żeby Wisła zwiekszyła pensje
W mojej opinii Makinwa nie jest wart takiego kontraktu ale moge sie mylić