Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16889
Stary 28.06.2010, 18:56
DYRU napisał(a):Wyświetl post
jeszcze jedna gierka była. tez sie chodzilo chłopkiem z tym, że lałeś brudasów, pierwszy boss o ile dobrze pamietam to taki pojeb z piłą motorową na jakimś samochodzie na pace. nastepna z plansz była chyba w metrze. tzn. w pociągu. pamieta ktoś co to za gra była
Opcje są dwie tak mi się wydaje:
-Punisher (był motyw metra)
-Cadillac & Dinosaurs (był motyw z typem na pace ale z minigunem w 3 planszy z tego co pamiętam)
Tą drugą mam na dysku, więc jak ktoś chce to pisać.
Odpowiedz cytując