bridgeburner napisał(a):

Ja bym nie przesądzał z tym wiekiem Kameruńczyka
Taki Asamoah Gyan ma oficjanie 25 lat wygląda na 35
a pomykał w dogrywce przedwczoraj jakby miał 18
|
Przecież ten Etame już sam się wtopił, bo powiedział Dziennikowi że grał w tym samym klubie co ten z plażówki. Ja się dziwię że nikt z dziennikarzy piszących o Wiśle nie skontaktuje się z ludzimi z naszego klubu i przedstawi jaka jest sytuacja. Na TWSD wręcz starają się go wybielić dając takie zestawienie zdjęć, a nie inne. Przecież temat podłapali już na weszlo. Gdyby podpisali z tym Etame kontrakt to na pewno zaczęły by o tym pisać ogólokrajowe portale, zrobiłby się smród, a to Wiśle nie jest potrzebe. Dlatego branie go na dalsze testy to jest lekka kompromitacja, bo raczej wątpie że facet przyzna się do sfałszowania papierów.