Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26531
Stary 28.06.2010, 17:30
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Ja bym nie przesądzał z tym wiekiem Kameruńczyka
Taki Asamoah Gyan ma oficjanie 25 lat wygląda na 35
a pomykał w dogrywce przedwczoraj jakby miał 18
Przecież ten Etame już sam się wtopił, bo powiedział Dziennikowi że grał w tym samym klubie co ten z plażówki. Ja się dziwię że nikt z dziennikarzy piszących o Wiśle nie skontaktuje się z ludzimi z naszego klubu i przedstawi jaka jest sytuacja. Na TWSD wręcz starają się go wybielić dając takie zestawienie zdjęć, a nie inne. Przecież temat podłapali już na weszlo. Gdyby podpisali z tym Etame kontrakt to na pewno zaczęły by o tym pisać ogólokrajowe portale, zrobiłby się smród, a to Wiśle nie jest potrzebe. Dlatego branie go na dalsze testy to jest lekka kompromitacja, bo raczej wątpie że facet przyzna się do sfałszowania papierów.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując