|
Senior Member
Offline
|
|
qchar90 napisał(a): 
nie ma co się napalać na Makinwe, z nim mogą być tylko problemy
dobrze ze Costly nie przyszedl do nas w Rumuni juz maja z nim klopoty, nie chce wrocic do klubu
ponoc negocjuje z innym klubem
|
hahahahah może z Wisłą ? 
|
|