Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16886
Stary 28.06.2010, 16:49
DYRU napisał(a):Wyświetl post
jeszcze jedna gierka była. tez sie chodzilo chłopkiem z tym, że lałeś brudasów, pierwszy boss o ile dobrze pamietam to taki pojeb z piłą motorową na jakimś samochodzie na pace. nastepna z plansz była chyba w metrze. tzn. w pociągu. pamieta ktoś co to za gra była
Też jej szukam i na penwo to nie metal slug, w tej gierce mozna było rzucac w brudasow np koszem na smieci czy budką telefoniczna !

Dorzucę też do poszukiwanych grę na amigę chyba, chodizło się chłopkiem po przedziałach pociągu cały czas w lewo zdaje się, ten pociąg jechał i pokonywało się co raz to trudniejsze przedziały. Pociąg trzebabylo zatrzymać... .

E.

yareq nie to nie ta, ta gra jest bardzo podobna do Final Fight
Ostatnio edytowane przez tomo : 28.06.2010 o godz. 17:20.
Odpowiedz cytując