DYRU napisał(a):

jeszcze jedna gierka była. tez sie chodzilo chłopkiem z tym, że lałeś brudasów, pierwszy boss o ile dobrze pamietam to taki pojeb z piłą motorową na jakimś samochodzie na pace. nastepna z plansz była chyba w metrze. tzn. w pociągu. pamieta ktoś co to za gra była
|
Też jej szukam i na penwo to nie metal slug, w tej gierce mozna było rzucac w brudasow np koszem na smieci czy budką telefoniczna !
Dorzucę też do poszukiwanych grę na amigę chyba, chodizło się chłopkiem po przedziałach pociągu cały czas w lewo zdaje się, ten pociąg jechał i pokonywało się co raz to trudniejsze przedziały. Pociąg trzebabylo zatrzymać... .
E.
yareq nie to nie ta, ta gra jest bardzo podobna do Final Fight