Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26444
Stary 28.06.2010, 13:15
pierdek18 napisał(a):Wyświetl post
pewne z Tym serbem? nigdzie nie pisze ze zostanie zaprezentowany

transmisja z konferencji tutaj
http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=2087
na czacie ktos sie pode mnie podszywa.. takze w maci0sa i zbymaka tam prosze nie wierzyc!!

http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...b2xza2EudHY%3D
Odpowiedz cytując