Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
26444
28.06.2010, 13:15
pierdek18
napisał(a):
pewne z Tym serbem
? nigdzie nie pisze ze zostanie zaprezentowany
transmisja z konferencji tutaj
http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=2087
na czacie ktos sie pode mnie podszywa..
takze w maci0sa i zbymaka tam prosze nie wierzyc!!
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...b2xza2EudHY%3D
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s