Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
26429
28.06.2010, 13:05
labtec
napisał(a):
Panowie, a tak całkiem poważnie zapytam, myśliscie że ewentualnie przejście Kamila Kosowskiego do Wisły jest realne ?
Nie jest realne, bo Kosowski podpisał niedawno kontrakt z Apollonem i tam będzie grał jesienią.
twardybidon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do twardybidon
Znajdź inne posty napisane przez twardybidon