czera84 napisał(a):

|
Ps.Ja przez cały czas nic nie pisałem bo mówiłem,że napiszę coś dopiero jak będzie transfer i gdy będziecie się spuszczać na monitory z zachwytu!!
|
Jest jeszcze opcja, że "Żurawski jest za stary, zły i niedobry. Po co on nam. itd" Ktoś to musi powiedzieć, bo byłoby zbyt pięknie
