Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26398
Stary 28.06.2010, 12:33
czera84 napisał(a):Wyświetl post
Ps.Ja przez cały czas nic nie pisałem bo mówiłem,że napiszę coś dopiero jak będzie transfer i gdy będziecie się spuszczać na monitory z zachwytu!!
Jest jeszcze opcja, że "Żurawski jest za stary, zły i niedobry. Po co on nam. itd" Ktoś to musi powiedzieć, bo byłoby zbyt pięknie
Odpowiedz cytując