Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26375
Stary 28.06.2010, 11:22
Ja się cieszę, że wraca "Medżik"
Tylko taka refleksja mnie naszła. Kto mi teraz wmówi, że liga nie jest słabsza. Przychodzi starszy, gorszy Żuraw. A i tak każdy go uważa za wzmocnienie pierwszego składu(ja również). Czyli od 2002 roku nie zrobiliśmy żadnego postępu. Raczej cofnęliśmy się jako klub.
Odpowiedz cytując