Ja się cieszę, że wraca "Medżik"

Tylko taka refleksja mnie naszła. Kto mi teraz wmówi, że liga nie jest słabsza. Przychodzi starszy, gorszy Żuraw. A i tak każdy go uważa za wzmocnienie pierwszego składu(ja również). Czyli od 2002 roku nie zrobiliśmy żadnego postępu. Raczej cofnęliśmy się jako klub.