Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26371
Stary 28.06.2010, 11:12
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Taaaa, i na pewno Sobol odstąpi mu szczęśliwą liczbę.

Świetnie, że Żuraw wraca. Może w końcu trochę zapanuje nad rozkapryszonym towarzystwem. No i Żuraw to marka, więc może przyciągnąć sporo ludzi na stadion. Z niecierpliwością czekamy na kolejne transfery i dzień 22lipca.
Do czego to doszło, żeby wraz z przyjściem piłkarza kibice robili sobie nadzieje, że to on "może w końcu trochę zapanuje nad rozkapryszonym towarzystwem"? To ja się w takim razie pytam - Gdzie jest i co robi trener skoro nie potrafi ogarnąć takiego Małeckiego i spółki? Wracając do tematu może wleję łyżkę dziegciu w beczkę kisielu z majtek większości forumowiczów. Moim zdaniem powrót Żurawskiego nie jest trafionym pomysłem. 1000 razy wolałbym, żeby drużynę zasilali młodzi, ambitni głodni sukcesu piłkarze niż zbliżający się do piłkarskiej emerytury weterani. Sentyment sentymentem, ale jeżeli klub chce się rozwijać MUSI patrzeć w przyszłość (długofalowo) a nie zadowalać się doraźnymi strzałami.
Odpowiedz cytując