Marszałek napisał(a):

Żurawski szybciej stoi niż Sobiech biega. W porównaniu do Sobiecha to Żurawski wszystko inne robiąc źle lub w ogóle i tak robi lepiej od Sobiecha.
Ja tam do Żurawskiego nic nie mam,i w sumie zadowolony jestem,że przyszedł,bo jest szansa,że utemperuje co niektórych wymachiwaczy. A,że nie kupiono nikogo młodszego?Skoro nie są pewni, to lepiej,że stawiają na sprawdzony produkt.
|
Pomijając kwestie takie jak forma i chęć do gry - Żurawski ma technikę jak nikt inny w naszej lidze. Do tego świetnie ułożoną stopę.
A "perspektywiczność" Sobiecha? Jeżeli w tym wieku jest drewniakiem, to będzie nim za lat pięć i dziesięć. Perspektywiczni to mogą być gracze tacy jak Boguski, Mączyński czy Małecki, bo ryzyko w ich przypadku jest małe, a nie niewyszkoleni piłkarze za których żąda się setek tysięcy euro.