Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26283
Stary 28.06.2010, 07:04
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Żurawski szybciej stoi niż Sobiech biega. W porównaniu do Sobiecha to Żurawski wszystko inne robiąc źle lub w ogóle i tak robi lepiej od Sobiecha.


Ja tam do Żurawskiego nic nie mam,i w sumie zadowolony jestem,że przyszedł,bo jest szansa,że utemperuje co niektórych wymachiwaczy. A,że nie kupiono nikogo młodszego?Skoro nie są pewni, to lepiej,że stawiają na sprawdzony produkt.
Pomijając kwestie takie jak forma i chęć do gry - Żurawski ma technikę jak nikt inny w naszej lidze. Do tego świetnie ułożoną stopę.

A "perspektywiczność" Sobiecha? Jeżeli w tym wieku jest drewniakiem, to będzie nim za lat pięć i dziesięć. Perspektywiczni to mogą być gracze tacy jak Boguski, Mączyński czy Małecki, bo ryzyko w ich przypadku jest małe, a nie niewyszkoleni piłkarze za których żąda się setek tysięcy euro.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując