licoo napisał(a):

Fajnie by było jakby to byli nie tylko zagraniczni zawodnicy ale przede wszystkim polscy
|
Nie, nie byłoby fajnie. Polskich zawodników na poziomie jest raptem kilku i wszyscy są poza naszym zasięgiem. Drewna sobiechopodobne to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto - kolejny Łobo na stanie.
Żurawski ma już swoje lata i nie ma sensu liczyć, że będzie seryjnie strzelał, bo nie będzie. Tyle, że on pewnie ma być cofniętym napastnikiem w duecie z Brożkiem. Na pewno jest w stanie rzucić parę piłek, wygrać jeden na jeden, ogólnie - coś z przodu namieszać. Szału raczej nie będzie, ALE - nie jest drewniakiem, jak większość tzw. napastników w naszej lidze i na pewno bije na głowę jakichś murzynów wyciągniętych z plażówki.
Ważne, żeby mieć co do niego realne oczekiwania - Żurawski nas nie zbawi. Nie te lata. Może być jednak wzmocnieniem kadry, pod warunkiem że potraktuje swój powrót poważniej niż na przykład taki Mięciel. W lidze mamy straszną zapaść, więc nie powinien wówczas specjalnie odstawać, czego żywym przykładem Frankowski.